קישורים


משרד הבריאות

אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


השוואת מחירי ביטוח בריאות ב-3 צעדים פשוטים

התחל במילוי הטופס

ביטוח בריאות


ב- 95' נחקק חוק ביטוח בריאות ממלכתי, משמע שכל אזרח ישראלי מבוטח באופן אוטומאטי בפוליסת ביטוח בריאות. סל הבריאות הבסיסי מסופק ע"י קופות החולים, כשחברות הביטוח הפרטיות מעניקות השלמות שאינן נמצאות בסל הבריאות.

חוק הביטוח הממלכתי שנכנס לתוקפו בינואר 95' איפשר לכל אזרח ישראלי לבחור את קופת החולים עימה הוא מעונין לעבוד, להבדיל מבעבר שקופת החולים בחרה במבוטחיה. סל הבריאות הנכלל בחוק ביטוח בריאות נקבע ע"י המדינה וממומן על ידיה, והינו קבוע ואחיד עבור כל אזרחי המדינה. ביטוח בריאות ממלכתי הינו חובה לכל אזרח ונגבה במסגרת מיסי המדינה (ביטוח לאומי) בהתאם להכנסותיו של העמית.

הרחבה שכיחה עבור ביטוח בריאות הינו ביטוח בריאות משלים המאפשר הרחבה עבור ביטוח בריאות וכולל זמינות גדולה יותר של רופאים, בחירה אישית של הרופא ושירותים נוספים שאינם כלולים בסל הבריאות הבסיסי. לביטוח המשלים ישנם כמה רבדים נפוצים כביטוח מוסף (הכולל עפ"י רב טיפולי שיניים ושירותים סיעודיים) וביטוח מרחיב (הנוגע עפ"י רב בנושא של השתלות בארץ ובחו"ל).


ביטוח בריאות - פטור מתשלום


מאחר וחוק ביטוח בריאות ממלכתי גובה שיעור תשלום בהתאם להכנסותיו של כל אזרח ופועל עפ"י עיקרון השוויון, בחלק מן המקרים יהיה האזרח פטור מתשלום.

המקרים בהם פטור האזרח מתשלום עבור ביטוח בריאות:

  • עקרות בית שאינן עובדות ואינן בעלות הכנסה, ובן זוגן משלם עבור ביטוח בריאות יהיו פטורות מתשלום.
  • כל אזרח שהינו מובטל ואיננו בעל הכנסה יהיה פטור משתלום ביטוח בריאות.
  • אסיר המוי בבית הסוהר מעל 12 חדשים יהיה פטור מתשלום ביטוח בריאות.
  • עולה חדש יהיה פטור מתשלום ביטוח בריאות למשך שנה ממועד עלייתו לארץ.
  • כל ילד מתחת לגיל 18 יהיה פטור מתשלום ביטוח בריאות ויהא מבוטח באופן אוטומאטי.
  • חייל סדיר פטור מתשלום ביטוח בריאות כיוון שהינו באחריות הצבא שאמור לדאוג לכל צרכיו, כולל צרכיו הרפואיים.
  • כל אזרח בן 18 שעוד לא התגייס לצבא יהיה פטור לתקופה של 12 חדשים מתשלום ביטוח בריאות.

ביטוח בריאות

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

ביטוח בריאות פרטי


ביטוח בריאות פרטי בא להשלים את סל השירותים הרפואיים הניתנים ע"י קופות החולים ולהבטיח כיסויים בכל אותן פעמים שאין כיסויים אלה כלולים וניתנים ע"י סל הבריאות.

פעמים רבות אנו עשויים להזדקק לטיפולים יקרים באופן מיוחד, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות או טיפולים רפואיים שניתנים רק בחו"ל.

במקרים אלה סל הבריאות הקבוע בחוק עשוי להיות מוגבל מדי ובמקרה זה ביטוח בריאות פרטי עשוי להוות מענה חיוני ולעיתים אף להציל חיים.

גם אם ניתן אישור לטיפול הרפואי הנדרש, זה כרוך בוועדות רפואיות מתישות וארוכות ובקריטריונים מחמירים. ביטוח בריאות פרטי ישלים את סל הבריאות הקבוע, יוזיל ויקל את התהליך וישפר את רמת החיים של מבקשי השירות.


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב