אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


הסרת משקפיים בלייזר


מי שמרכיב משקפי ראייה, או לחילופין עדשות מגע, מבין לבטח את גודל הבשורה שמצוי בהליך המציע הסרת משקפיים בלייזר. ניתוח המציע הסרת משקפיים הוא רעיון מהפכני המעלה את רמת החיים והנוחות של כל קצרי הראיה. הליך זה הפך לפופולארי עד מאוד בשנים האחרונות ומתבצע אלפי ואף עשרות אלפי פעמים בשנה.

הטיפול של הסרת משקפיים בלייזר נעשה באמצעות יצירת שינוי בקמירותה של קרנית העין (חלק העין הקדמי). באמצעות קרן הלייזר מעצבים את הקרנית כך שתהא בקמירות הנדרשת לראייה אופטימאלית.

השיטה המקובלת ביותר היום לביצוע הליך הסרת משקפיים בלייזר היא "סופר לאסיק". יתרונותיה של שיטה זו הם בכך שהיא מהירה ופשוטה, אינה דורשת החלמה מסובכת או ארוכה, מרחיבה את שדה הראייה ומשפרת את הראייה באופן משמעותי. ההליך של הסרת משקפיים בלייזר כיום מתבצע תחת פיקוח של מחשוב מתקדם המונע ברב רובם של המקרים סיבוכים בלתי צפויים.


הסרת משקפיים בלייזר - למי זה מתאים


כדי לדעת את מידת התאמתכם לטיפול של הסרת משקפיים בלייזר יש לעבור בדיקת התאמה. בדיקת ההתאמה כוללת מילוי שאלון מפורט הדן במצב בריאותכם הכללי, צילום המתבצע ע"י מחשב הסורק את קרנית העין וכן בדיקת עיניים יסודית. בבדיקה מורחבים האישונים ע"י טיפות עיניים מיוחדות בכדי לבדוק את מצבה של קרקעית העין, הצילינדר ואת עובי הקרנית. במידה וכל הבדיקות הללו עברו בהצלחה יוכל הנבדק לעבור את התהליך של הסרת משקפיים בלייזר.

בעבר רק אנשים בעלי מספרים גבוהים במיוחד יכלו לעבור את הטיפול המציע הסרת משקפיים בלייזר. כיום, הטיפול המציע הסרת משקפיים בלייזר מיועד לכל הרמות של קוצר ראייה. עפ"י רב אדם בעל קוצר ראייה מסוגל לראות טוב יותר עצמים הנמצאים קרוב אליו מאשר אלו המצויים רחוק. חשוב לציין שרב רובם של מרכיבי המשקפיים למיניהם הם בעלי קוצר ראייה.

אנשים הסובלים מרחק ראייה, משמע רואים טוב יותר עצמים המצויים רחוק מהם ורואים פחות טוב עצמים המצויים בקרבתם, הוא מצב פחות שכיח באוכלוסיה באחוזים ניכרים. לרב הרמות של רחק ראייה ניתן להציע את הטיפול של הסרת משקפיים בלייזר, וזאת בתנאי שרמת הרחק ראייה אינה גבוהה בצורה חריגה, שמספר הלקות נשאר יציב וקבוע כבר לאורך זמן ולא נמצאו מוגבלויות נוספות שעשויות למנוע את הטיפול של הסרת משקפיים בלייזר.

מבחינת התנאים הבריאותיים הנדרשים לא כל אדם המרכיב משקפיים יוכל לעבור את ההליך של הסרת משקפיים בלייזר. באופן כללי הניתוח מיועד לבני 20-51, להוציא מקרים יוצאי דופן. לפני גיל 20 הראייה אינה יציבה עדיין ולכן הניתוח שמציע הסרת משקפיים אינו מקובל. מעל גיל 51 עשויות להתעורר בעיות עיניים נוספות הנגרמות כתוצאה ממחלות שונות. בכל אופן, כל מקרה לגופו, ובדיקה מקיפה תוכל לאבחן את כשירותו של אדם לעבור הליך זה.

בכל מקרה, דוגמאות שכיחות למקרים בהם אדם אינו כשיר לעבור הליך של הסרת משקפיים בלייזר הם מקרים בהם אדם הוא בעל מספר הגבוה מ-8, אדם הסובל מיובש מתמיד בעיניים, נשים הרות, אנשים בעלי ניוון ברשתית, חולי סוכרת שראייתם נפגעה כתוצאה מהמחלה, חולי פסוריאזיס, חולי סרטן ואיידס ולכלל האנשים הסובלים ממחלות עיניים שונות.

בסיומו של התהליך עפ"י רב מחושו בשינוי מיידי בחדות הראייה. שיפור כולל של הראייה יתרחש בתוך 24 שעות ממועד סיום הטיפול.

הסרת משקפיים בלייזר

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב