אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


הסרת צלוליטיס


צלוליטיס נקראת התופעה בה מתרכזים תאי שומן המתנפחים מתחת לעור ויוצרים את אפקט "עור התפוז". צלוליטיס שכיח בעיקר באזור הישבן והירכיים והינו בעיה אסתטית ולא בריאותית.

הסיבות להופעת צלוליטיס הינן מרובות: אם כתוצאה ממשקל עודף, אם כתוצאה מירידה דרסטית במשקל ולפעמים מופיע צלוליטיס כתוצאה מגנטיקה.

בכל מקרה הסיבה השכיחה ביותר להופעת צלוליטיס הינה תזונה לקויה, אם אכילת יתר, ואם בתזונה לא נכונה הרוויה בחומרים המייצרים צלוליטיס. צלוליטיס הוא תופעה נשית באופן גורף, נדירים המקרים בהם יופיע צלוליטיס בגופו של גבר.

כיום מוצעות שיטות רבות עבור הסרת צלוליטיס, חלקן יעילות יותר וחלקן יעילות פחות. אנסה לסקור את השיטות השכיחות ביותר המוצעות עבור הסרת צלוליטיס:

1. הסרת צלוליטיס ע"י שמנים ארומטיים

טיפול באמצעות שמנים ארומטיים נחשב אפקטיבי עבור הסרת צלוליטיס רק בשילוב עם תזונה נכונה ופעילות גופנית רציפה.

השמן שנבחר למטופלת מסוימת עבור הסרת צלוליטיס מותאם לעורה ולמצבה הספציפי. כמה מן השמנים שבהם עושים שימוש עבור הסרת צלוליטיס הם אשכוליות, קינמון, לימונים, זרעי גזר, שקדים, רוזמרין וקורנית. עבור הסרת צלוליטיס שכיח בעיקר השימוש בשמן שקדים המטופטף אל האיזור הרצוי. את האיזור מעסים ומשפשפים על מנת להגיע לחדירה מלאה של השמן אל השכבה התת עורית.

2. הסרת צלוליטיס: טיפול בקור

השיטה של טיפול בקור עבור הסרת צלוליטיס נעשית באמצעות מכשיר מיוחד המזרים קור בטמפרטורה נמוכה מאד. המכשיר עובר על גבי איזורי הצלוליטיס בגוף, מביא לסירקולציה מוגברת של זרימת דם וחמצן בעור ומביא לתוצאות טובות בתחום של הסרת צלוליטיס.

3. הסרת צלוליטיס: LPG

מכשיר ה-LPG הוא מכשיר מעסה בשיטה וואקום שמנקז נוזלים מרקמות השומן היוצרות את אפקט עור התפוז ולכן מביא לתוצאות טובות בתחום הסרת צלוליטיס. ה-LPG מעסה את העור ותוך כדי כך מביא לבנייה מחודשת של רקמות העור, להמרצת מחזור הדם ולסילוק רעלים. בעצם מביא המכשיר להאצת התהליך הטבעי של הגוף בסילוק עודפי שומן ובכך גורם לתוצאות אסתטיות יפות וניראות לעין.

בשנים האחרונות התהפתח עוד יותר תחום הסרת צלוליטיס וכיום נהוג לשלב בין שיטת העיסוי לטיפול בלייזר היעיל בעידוד יצירת קולגן ובכך מגביר את התוצאות עבור הסרת צלוליטיס.

*בכל מקרה של בחירה באחד הטיפולים הנ"ל עבור הסרת צלוליטיס יש לזכור שהטיפול הטוב ביותר עבור הסרת צלוליטיס וכן עבור מניעה של הופעת צלוליטיס חדש הם הרגלי תזונה ופעילות גופנית חדשים. גם שימוש בטיפולים המוצעים כיום בשוק עבור הסרת צלוליטיס אפקטיביים הרבה יותר בשילוב עם הרגלי חיים בריאים יותר.

הסרת צלוליטיס

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב