אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


השתלת שיער


השתלת שיער היא אחד ההליכים המבוקשים ביותר מתוך הטיפולים האסתטיים אליהם פונים גברים. לפני שמחליטים על השתלת שיער יש לוודא כי נשירת השיער אינה נגזרת של מחלה כלשהי או איזון הורמונלי מופרע.

את ההליך של השתלת שיער ניתן לחלק לשלוש שיטות שונות:

  1. השתלת שיער באמצעות שתלי עור בעלי שיער: זוהי השיטה השכיחה והקלה ביותר עבור השתלת שיער. בשיטה זו מבצעים השתלת שיער ע"י העברה של שתלי עור בעלי שיער מהאיזורים האחוריים (למשל העורף) אל האיזורים הקדמיים, כדוגמאת הקודקוד. המנתח מבצע נקבים באיזורים אליהם רוצים להשתיל את שתלי השיער, ואלו נחבשים כ-48 שעות. עפ"י רב כעבור כארבעה חדשים תתחיל צמיחה מחודשת של השיער באיזורים בו הושתלו שתלי השיער. בהליך זה של השתלת שיער יש צורך בכמה טיפולים, כשבכל טיפול מועברים כ-50 שתלים שזקוקים לתקופת ריפוי והסתגלות ביניהם. בשיטה זו של השתלת שיער ההרדמה מקומית והטיפול אורך כשעה. לעיתים קרובות אין זה אפשרי בשיטה זו של השתלת שיער לכסות את כל איזורי הקרחת באופן מוחלט, ולעיתים מסתפקים בהשתלה של קו שיער קדמי שאותו ניתן יהיה לסרק אחורנית ולהעניק מראה שיער מלא יותר.
  2. השתלת שיער באמצעות מתלי עור בעלי שיער: בשיטה זו של השתלת שיער באמצעות מתלי עור מועברים רצועות עור נושאי שיער מאיזור צידי הקרקפת אל האיזור הרצוי. הבעיה בשיטה זו של השתלת שיער היא כי עפ"י רב נוצר קו שיער קדמי ישר מדי בעל מראה לא טבעי ולכן פעמים רבות מושלם טיפול זה ע"י השתלת שיער בשיטת שתלי העור. בנוסף, פעמים רבות בשיטה זו של השתלת שיער נותרת צלקת באיזורי הצד של הקרקפת.
  3. השתלת שיער באמצעות ניתוח מותחני עור המקטינים את האיזורים המוקרחים: שיטה נוספת בה משתמשים עבור השתלת שיער היא ניתוח באמצעות מותחני עור. בשיטה זו של השתלת שיער נכרתת חתיכה מאיזור הקרחת ע"י מתיחה של הרקמות. באמצעות החדרת מותחנים וניפוחם במשך כמה שבועות מגדילים את שטח הקרקפת, מסירים את עודפי העור הנטול שיער ובמקומו מותחים את שטח הקרקפת עם השיער. הליך זה של השתלת שיער אורך כשלושה חדשים ודורש החדרת בלון לניפוח מתחת לעור הקרקפת. זוהי השיטה המסובכת ביותר עבור השתלת שיער ובנוסף מתלווה אליה תחושת חוסר נוחות גדולה בשל הפגיעה האסתטית של החדרת הבלון במשך כל תקופת הניפוח.

השתלת שיער - בחירת המנתח ושיטת הטיפול


השתלת שיער אינה תהליך פשוט ונדרשת מיומנות רבה מצד הרופא המנתח, לכן אין להקל ראש בבחירת הרופא והמקום בו יתבצע התהליך.

בחירת השיטה בה תתבצע השתלת שיער היא נגזרת של גורמים רבים הקשורים ב:

  1. אופן ההתקרחות וסוג השיער של המטופל.
  2. זקיקי השערה- צפיפותם וגודלם.
  3. מבנה הגולגולת וצורת הפנים.

כל אלו גורמים שיש לקחת בחשבון לפני השתלת שיער ולכן מיומנותו של הרופא המבצע היא מכרעת, גם לשם ביצוע אולטימטיבי וגם לשם בחירת השיטה הרצויה.

השתלת שיער

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב