אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


פילינג


המילה פילינג משמעותה "קילוף" באנגלית. טיפולי פילינג נעשו נפוצים ביותר בשנים האחרונות כנותני מענה להבהרת כתמים על העור, העלמת צלקות אקנה, העלמת קמטוטים, איזון רמות השומן והלחות של העור וזרימה לימפטית טובה יותר. התוצאה היא עור יפה, חלק וזוהר יותר. טיפול פילינג נחלק לשתי קבוצות עיקריות: פילינג טבעי ופילינג כימי


פילינג טבעי


פילינג טבעי: מכיל חומרים טבעיים ומתבצע אצל קוסמטיקאית מוסמכת או באופן עצמאי בבית. לקבוצת פילינג טבעי ישנן שלוש רמות המתייחסות לעומק חדירת הטיפול לעור ושכבותיו:

פילינג טבעי קל: זהו פילינג מסוג מכאני כיוון שהוא מכיל גרגירים באמצעותם משפשפים את העור. הגרגירים עשויים מגרנולה, משמש ו\או קריסטל. נהוג לבצע פילינג טבעי קל פעם עד פעמיים בשבוע, תלוי בסוג העור.

פילינג טבעי בינוני: פילינג זה מכיל חומצות של ירקות ופירות המהוות כ-12% מכלל החומר הפעיל בתכשיר הפילינג (פילינג מסוג אלפא הידרוקסי). פילינג בינוני אמור לשפר את זרימת החמצן והדם בעור, לאפשר חילוף חומרים מהיר יותר וזרימה לימפטית טובה יותר. נהוג לחזור על פעולת הפילינג הבינוני מהסוג הטבעי אחת לכמה חודשים בכדי לשמר את התוצאות. פילינג נעשה ע"י עיסוי העור ע"י חומר הפילינג כ-2 עד 3 דקות כשלאחריהן שוטפים את הפנים במים. עפ"י רב תופיע בפנים אדמומיות קלה ותחושת חום, אולם אלה סימנים המהווים ערובה להצלחת הטיפול ויחלפו לאחר כמה שעות או מקסימום ימים ספורים.

פילינג טבעי עמוק: ע"י פילינג עמוק ניתן להגיע עד לקילוף קל של העור אחרי טיפול אחד בלבד. פילינג מסוג זה מכיל תערובות של צמחים יבשים, תמצית פירות וגרגירי אלמוגים. בטיפול של פילינג עמוק מתחדש עור הפנים, מגביר את מחזורי הדם והחמצן, מחליק קמטוטים, מגביר את ייצור הקולגן, מבהיר כתמים ומביא לתוצאות משמעותיות בהצערת העור ללא חדירה אל שיכבת הדרמיס.

פילינג עמוק מהסוג הטבעי הינו טיפול הפילינג העמוק ביותר שניתן להגיע אליו במסגרת קוסמטית שאינה מצריכה הסמכה רפואית.


פילינג כימי


פילינג כימי מביא לתוצאות גדולות יותר בעור מבטיפולי הפילינג הטבעי ומתבצע ע"י עיקרון קילוף העור ועשוי להגיע אף עד השכבה העמוקה ביותר של הדרמיס. פילינג כימי מכיל חומרים כימיים ומתבצע ע"י רופא עור מוסמך.

פילינג כימי מכיל חומרים כימיים כמו T.C.A (חומצה תלת כלורית) ופנול. גם עבור פילינג כימי, כמו לטבעי, ישנן שלוש רמות המבטאות את עומק חדירת הטיפול לעור:

פילינג כימי בדרגה קלה: עבור פילינג כימי בדרגת קל משתמשים בריכוז נמוך יחסית בתמהיל נוזלי העשוי T.C.A. התמהיל נמשח על העור וכעבור כמה דקות נוצרת כוויה קלה המביאה לקילוף עדין של העור. דרגה זו של פילינג מומלצת בעיקר לבעלי עור כהה, שעבורם פילינג בדרגה גבוהה יותר עשוי ליצור תוצאות פגומות. ניתן לחזור על פעולת הפילינג מספר פעמים בכדי לשמר את התוצאות. זמן ההחלמה מטיפול פילינג כימי קל הינו קצר במיוחד והסיכונים מזעריים.

פילינג כימי בדרגה בינונית: פילינג כימי בינוני ייעשה בקליניקה ע"י רופא עור מוסמך בלבד. בדרגה זו יחדור הפילינג עד השכבה העליונה של הדרמיס ויכילT.C.A בריכוז של עד 50% או פנול בריכוז נמוך יותר. ע"י משיחת החומר על העור יהפוך העור ללבן למשך כמה דקות בליווי תחושת שריפה וצריבה בעור. עשויה להתקבל נפיחות ואדמומיות בעור. לאחר כ-5 ימים יתחיל העור בתהליך של קילוף וחידוש העור.

פילינג

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

פילינג כימי עמוק


פילינג כימי עמוק מכיל פנול בריכוז גבוה וזהו הטיפול האגרסיבי והמשמעותי ביותר בתחום טיפולי הפילינג אשר מביא לתוצאות המשמעותיות ביותר. פילינג עמוק יביא לקילוף השכבות העליונות של העור ואינו מתאים לבעלי עור כהה שעשויים לסבול מפגעי פיגמנטציה כתוצאה מהטיפול. פילינג כימי עמוק יתבצע בחדר ניתוח ויכלול הרדמה. בסיום התהליך של פילינג כימי עמוק יעטפו הפנים ע"י מסכה למניעה של זיהומים. פילינג כימי עמוק דורש אישפוז של עד 4 ימים, בו מורחים על העור אבקות לסיפוח הנוזלים וחומרים מרגיעים. כעבור כשבועיים יתקלף העור החרוך ויתגלה תחתיו עור חדש, חלק ובריא.


סוגים השונים של טיפולי פילינג


לגבי כל הסוגים השונים של טיפולי פילינג: יש להימנע מחשיפה אל השמש או להיעזר במקדמי הגנה גבוהים במיוחד. ככל שטיפול הפילינג עמוק יותר, עולה הרגישות לשמש!!


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב