אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


הזרקת בוטוקס


בוטוקס הינו חומר המופק מקלוסטרידיום בוטלניום (שהינו סוג של חיידק) במעבדה. זהו תמהיל סינטטי של רעלן היוצר נתק בקשר בין השריר לעצב הקשור אליו. הזרקת בוטוקס גורמת להפרעה בקצה העצב המונעת את הפרשת האצטיל-כולין, חומר כימי האחראי להתכווצות השרירים בהתאמה לפקודה שעוברת מהעצב. כתוצאה מהפרעה זו משתתק השריר במקום בו הוזרק בוטוקס.

קמטי הבעה נוצרים עם הזמן בעקבות פעולות הבעה חוזרות של הפנים (כמו: כעס, חיוך וכד'). הזרקת בוטוקס מפסיקה את פעולתו של השריר וכך גורם לתופעה של העלמת קמטים.

בוטוקס מתאים עבור העלמת קמטים באיזורים הבאים: צידי העיניים, קמטי המצח, הקמטים שבין הגבות, בצידי הפה, בצוואר ובאיזור הלסת התחתונה. באופן האופטימלי ביותר תפעל הזרקת בוטוקס על איזור הפנים העליון.

הזרקת בוטוקס עבור העלמת קמטים מתאימה ביותר עבור אנשים המוטרדים מקמטי ההבעה שנוצרו בפניהם, ואינם מעונינים לעבור פעולה כירורגית כלשהי (כגון מתיחת פנים).


הזרקת בוטוקס - מהלך הטיפול


הזרקת בוטוקס הינה תהליך פשוט האורך מספר דקות ספורות (כ-10 דקות) ללא צורך בהרדמה או בזמן התאוששות.

ההזרקה של בוטוקס מתבצעת באמצעות מחט זעירה המוחדרת באופן ישיר אל השריר אותו מעונינים לשתק. חשוב מאוד לא לעסות את איזור ההזרקה כדי לא לגרום לטיולו של החומר לאיזורים אחרים בפנים. ניתן להשתמש בקומפרסים קרים לשם הרגעה של המקום ולמניעה של שטף דם איזורי. אחרי הזרקת בוטוקס חשוב להפעיל את שרירי האיזור אליו הוזרק החומר.

השפעתה של הזרקת בוטוקס ניכרת כעבור שלושה עד חמישה ימים. בוטוקס פועל את פעולתו למשך זמן של כארבעה חדשים, כשלאחריהם יש לחזור על הטיפול על מנת לשמר את התוצאה של העלמת קמטים.

הזרקת בוטוקס

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

בוטוקס - סיבוכים אפשריים


הזרקת בוטוקס הינו תהליך פשוט שבד"כ אינו כרוך בסיכונים או בסיבוכים כלשהם. זו כנראה הסיבה שהזרקת בוטוקס הפכה להליך פופולארי כ"כ בשנים האחרונות. הסיבוכים שעשויים במקרים נדירים להתרחש בעקבות הזרקת בוטוקס הם:

  • שטף דם באיזור אליו הוזרק בוטוקס
  • עקצוצים באיזור אליו הוזרק בוטוקס
  • אסימטריה כתוצאה מהזרקת בוטוקס
  • אלרגיה לחומר הבוטוקס
  • צניחת העפעף כתוצאה מהזרקת בוטוקס

הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב