אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


הלוואות רכב – מהי הלוואת רכב משתלמת?


הלוואה לרכישת רכב

אם אתה רוצה רכב חדש ודרוש לך מימון, יש כמה היבטים שתצטרך לשקול לפני לקיחת הלוואה לרכישת רכב. ההיבט החשוב ביותר הוא יכולתך להחזיר את ההלוואה ולכן כדאי שההחזרים יהיו נמוכים עד כמה שאפשר. השווה בין המלווים, בין אם זה בנק או גורם אחר: ההלוואות המוצעות לרכישת רכב, מהו משך ההחזר של הלוואות רכב, מהו סכום ההחזר החודשי, מהי הריבית הבסיסית ומהי הריבית המשנית הנוצרת מכורח משך הזמן של ההחזרים, והאם הפרמטרים האלה מתאימים לך.

הלוואות רכב

רבים יציעו לך הלוואות לרכישת רכב חדש כי כל הבנקים וגם ספקי הלוואות אחרים מעוניינים בלקוחות. הם מצדם יבחנו את יכולת ההחזר שלך ויחתימו אותך על הסכם שמחייב אותך להחזיר את הכסף בזמנים הנקובים, ומחייב אותך גם לשלם קנס עם איחור בתשלום ולעתים גם... על רצונך להחזיר את הכסף מוקדם יותר.

שים לב לסעיפים האלה. אמנם על פי חוקי המדינה יש בהסכמי הלוואות סעיפים שאינם מאפשרים למלווה "להתחרע" על הלווה, אבל רוב הסעיפים בהסכם מבטיחים את טובתו הכספית של המלווה. הרי לא אתה מנסח את ההסכם. אבל אתה רשאי להתערב בו ובוודאי לדעת את כל סעיפיו.

הלוואה לרכישת רכב הטובה ביותר

כדי שתהיה זאת ההלוואה הטובה ביותר מבחינתך, בדוק את הלווה. כן, אתה, האזרח הקטן כביכול, בדוק את ספקי ההלוואות! האם זהו גוף אמין, גדול, חסון כלכלית, בעל סניפים והמלצות? האם יש לו מוניטין וניסיון בתחום ההלוואות? אם זהו בנק שידוע בעמלות הנמוכות שהוא גובה מלקוחותיו, בריבית הנמוכה שלו על משיכת יתר, אולי גם תנאי ההלוואה שלו יהיו טובים יותר עבורך.

באופן טבעי תבדוק את תנאי ההלוואה לרכישת רכב חדש בבנק שאתה כבר עובד איתו. אבל עדיין אל תחתום על הסכם למימוש ההלוואה. המשך בשופינג. תחזור עם ידע, עם נתונים ריאליים מספריים שהם תנאי ההלוואה. כך תוכל גם להתמקח עם המלווה.

הלוואת רכב בבנק - למה לשים לב?

הלוואת רכב היא מכשיר לגיטימי למימוש מטרות, אבל לא לפנטזיות מוטרפות. פעם שאלתי בנקאי מנוסה וקשיש ממה היה הוא מזהיר את לקוחותיו. הוא אמר לי: ראשית הייתי מזהיר את הלקוח מעצמו. כלומר, גם אם הבנק מציע הכול, אל תקפוץ. בדוק האם ההלוואה מותאמת לצרכיך וליכולותיך. אל תקנה רכב לפי טרנד עיצובי חדש אלא לפי התפקוד הייעודי שלו: עבודה, משפחה, בטיחות, אמינות – מה הכי חשוב לך? אל תיקח אבזור מיותר, וגם לא רכב גדול מהדרוש לך.

סוגי הלוואות רכב וההחזרים

הלוואות ניתנות גם לעשרים שנה. תחשוב, האם אתה צריך רק רכב על הראש למשך תקופת חיים כזאת? אתה והבנקאי שלך צריכים לחשב את משך ההחזר לפי הכנסתך הקבועה. חלק ממנה ילך להחזר ההלוואה. כמה משכרך תוכל להחזיר כחודש בחודשו? ומה תהיה הריבית על משיכת היתר בעו"ש אם נוצרת כזאת מהחזר הלוואת רכב?

המחיר על הלוואת רכב

האם אתה צריך 100% מימון או רק חלק ממחיר הרכב? אם אתה יכול להסתפק בחלק, עשה זאת, כי בכל הלוואה אתה מחזיר יותר כסף ממה שקיבלת. פרמטר נוסף הוא השעבוד של האובייקט שעבורו תקבל הלוואה. האם הרכב ישועבד למלווה בעת מימוש ההלוואה? אם הדירה שלך כבר משועבדת לבנק, המלווה ההוגן יסתפק בכך ולא ישעבד גם את רכבך החדש. ותמיד הוסף לבדוק איפה ואיך יצא לך לשלם הכי פחות.

הלוואת רכב הוגנת - שאל את כל השאלות

בהלוואה הוגנת וטובה תקבל מידע מלא וברור מן הבנקאי, עצה טובה ונבונה המתייחסת לצרכיך וליכולותיך וכמובן, מספרים קטנים יותר של ההחזרים החודשיים. זה נקרא ריבית תחרותית ותדע אם היא כזאת לאחר השוואה בין כמה גופים. ולא צריך לכתת רגליים. המידע נמצא באתרי האינטרנט של הגופים המלווים, בהם הבנקים, בייחוד אם המידע הזה הוא אטרקטיבי.

הלוואות רכב

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב