אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


משקפיים לאימון ותיקון הראייה


משקפי האימון מיועדים לאימון העיניים על מנת להביא למצב של הסרת משקפיים או תיקון הראייה. משקפי אימון לא עשויות מזכוכית כמשקפיים רגילות, אלא מחומר חלופי אטום כמתכת או פלסטיק. משקפי האימון מיועדים לאנשים שראייתם קולקלה בעקבות אימוץ ממושך של העיניים ע"י ישיבה ממושכת על המחשב או קריאה אינטנסיבית (לדוגמא: סטודנטים, מתכנתים וכד'). ברב המקרים, אימון עקבי יומיומי של העיניים ע"י משקפיים אלו מביא למצב של הסרת משקפיים וכן למצב של תיקון הראייה.


איך זה עובד?


משקפי האימון עשויות ממשטח אטום מנוקב ע"י חורים קטנים ורבים ב, כשקוטר החורים הוא כגודל ראש של סיכה. הפרעות בראייה הנגרמות ע"י הקרניים החיצוניות יותר עשויות להיפתר ע"י משקפי האימון. חורים אלה מייצרים אפקט של הקטנת רוחב ההסתעפות של צרור הקרניים הטבעי הנשלח מהאובייקטים בהם אנו מביטים. משקפי האימון חוסמות את מעברן של הקרניים החיצוניות יותר הנמצאות בשולי שטח הראייה ודורשות כיפוף של הקרן. משקפי האימון מתירות רק את כניסתן של קרני האור המצויות במרכזו של שטח הראייה שצורתן ישרה. כך, כל הפרעה הקשורה בשבירתם של קרני האור בעדשה או בקרנית העין נהפכת לבלתי מורגשת. האישון אמנם עשוי להיות פתוח לרווחה אולם רק חלקו המרכזי יקלוט את קרני האור. במצב זה הראייה תהפוך לחדה יותר לאין ערוך.

עיקרון זה של משקפי האימון דומה לעיקרון המנחה שמשתמשים בו במצלמה על מנת להגדיל את עומק הפוקוס ע"י הקטנת רוחב הצמצם. ע"י הקטנה של רוחב הראייה נעשית הראייה חדה יותר ויכולה לקלוט למרחק גדול יותר ביתר חדות.

הסרת משקפיים ללא ניתוח

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

יתרונותיהם של משקפי האימון על פני פתרונות ראייה אחרים


  1. בשנות ה 40'- 50' לחיינו מתרופפת יכולתינו למקד את העין בראיה קרובה (בעיית פוקוס). משקפי האימון מספקים פיתרון קל וזול לקריאה או לכל עבודה הדורשת הסתכלות מקרוב.
  2. משקפי הראייה המוצעים כיום בשוק, כמולטיפוקל לדוגמא, מספקים פתרון לראיה חדה רק במרחק מסוים. משקפי האימון מספקות פתרון זול ומלא לכל המרחקים ולכל סוגי האפליקציות (כמו המעבר מהתבוננות בטלוויזיה לקריאה בספר).
  3. את משקפי האימון אין צורך לנקות מטביעות אצבע או כתמים שונים שעשויים להשפיע על חדות הראייה.
  4. למשקפי מולטיפוקל עדשות בעלות עיקולים שאמורים לספק ראייה חדה בכל המרחקים. בפועל, מתקבל עיוות תמידי בקווי המרכז של הראיה, דבר שפוגם בנוחות העין. משקפי האימון נותנים מענה מלא לבעיה זו.
  5. להבדיל ממשקפי ראיה רגילים, שנדרש להחליפם כל תקופה מסוימת, משקפי האימון ניתנים לשימוש לכל החיים.
  6. משקפי ראייה רגילים הם בעלי עדשות זהות בשני הצדדים. לעיתים, הפרעה בעין מסוימת היא בשיעור או באופן שונה מבעין האחרת. משקפי אימון הם אופטימליים עבור אנשים שסובלים מבעיה זו של א-סימטריות בראיה משום שהעין מתכוונת אוטומאטית לפי הצורך ללא תלות בעדשה.
  7. שריטות שנגרמות במרכז העדשה של משקפי ראייה רגילים גורמות להפרעה חמורה בראייה. משקפי האימון אינם מושפעים משריטות.
  8. פעמים רבות, אנשים שעברו ניתוח בחלק מסוים של הגולגולת יסבלו מראיית לילה משובשת. משקפי האימון נותנות מענה אופטימלי לראייה חדה במקרים אלה ללא צורך בתאורה מוגברת.

הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב