אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


הסרת שיער בלייזר


השיטות השונות המוצעות כיום בשוק למטרת הסרת שיער בלייזר התפתחו בשנים האחרונות בקצב מסחרר. שיטת הלייזר כבשה את השוק בסערה (או שמא- בשערה..) עם הבטחה לתוצאות מיידיות ומרחיקות לכת במינימום זמן והשקעה. הפיתוח המאסיבי והביקוש הרב חוללו מהפיכה אמיתית בתחום המכשור המציע הסרת שיער בלייזר. כיום, אחת לכמה חדשים, מופיע מכשיר חדש המציע הסרת שיער בלייזר ביתר יעילות ומהירות.


אז איך זה פועל?


שיטת הסרת שיער בלייזר פועלת על בסיס של ניצול האנרגיה של האור והפיכתה לחום. בדרך זו מחממים את שורש השערה עד להריסתה ובכך מונעים את יכולתה לצמוח מחדש. מכשירי הלייזר שולחים קרני אור אל תוך זקיף השערה, כשאורך הגל (של האור) מותאם לצבע הפיגמנט המצוי בשורשי השערות. קרן הלייזר פוגעת בפיגמנט השערה ובכך הורסת אותה לצמיתות.

כיום קיימים מספר מכשירים בשוק המציעים הסרת שיער בלייזר, כשההבדל ביניהם נעוץ באורך הגל ששולח כל אחד מהם אל שורש השערה. ככל שאורך הגל קצר יותר לפיגמנט פוטנציאל גדול יותר לקלוט אותו. זו הסיבה שלבעלי עור כהה טיפולי הסרת שיער בלייזר ע"י מכשירים השולחים גלים קצרים יותר עשויים להיות מסוכנים יותר ולגרום לכוויות, צלקות וכתמים בעור.

מעבר לגוון העור, אלמנט נוסף שיש לקחת בחשבון לפני שאתם נגשים לעבור טיפול של הסרת שיער בלייזר הוא עובי השערה. ככל שהשיער עבה וכהה יותר הצלחת הטיפול וודאית יותר.


תהליך הסרת שיער בלייזר


לפני תחילת הטיפול של הסרת שיער בלייזר מגולח איזור השיער העומד לעבור את הטיפול בכדי שלא יקלוט את קרן הלייזר ויגרום לצריבת העור. באיזורים רגישים (כמו הבטן, המפשעה וכד') נהוג למרוח קרם אלחוש המרדים קלות את המקום ומונע כאבים ומיחושים בלתי נעימים. את האזור בו עומדים לבצע הסרת שיער בלייזר נהוג לסמן ולקררו ע"י ג'ל מיוחד. בתום תהליך זה ניתן להתחיל בהפעלת המכשיר והעברתו על פני האזור בו רוצים לטפל.

החזרה לשיגרה לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר היא עפ"י רב מיידית. מלבד תופעות לוואי של אדמומיות ורגישות קלות אין שום מניעה לחזור לשיגרה מלאה מיד לאחר הטיפול. הדבר היחיד שכדאי להימנע ממנו לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר היא החשיפה לשמש שעשויה לגרום לכתמים בעור.

הסרת שיער בלייזר- התוצאה הסופית:

מספר הטיפולים הנדרש עד להשגת תוצאה מקסימלית תלוי באיזור בו מתבצע הטיפול. ברגליים, בבית השחי ובמפשעה מצוי שיער עבה וכהה יותר ולכן טיפול הסרת השיער יעיל יותר ומהיר יותר. בפנים, למשל, השיער עפ"י רב בהיר יותר ודק יותר ולכן יידרשו יותר טיפולים להשגת התוצאות הרצויות.

הסרת שיער בלייזר

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


נקודות שכדאי לבדוק לפני טיפול הסרת שיער בלייזר


  1. לפני שאתם ניגשים לבצע הסרת שיער בלייזר יש לבדוק האם המכשיר באמצעותו הנכם עומדים לעבור את התהליך אושר ע"י משרד הבריאות.
  2. יש לבדוק האם המכון בו אתם עומדים לעבור את תהליך הסרת שיער בלייזר נמצא תחת פיקוח רפואי של משרד הבריאות.
  3. יש לבדוק האם המטפל הוא רופא מוסמך. דרישה להצגת הדיפלומה תהא לגיטימית במקרה זה.
  4. יש לבדוק אם הטיפול המוצע במכון בו אתם עומדים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים לגוון עורכם, לסוג השיער ולמצבכם הבריאותי הכללי.
  5. רצוי לברר לגבי התוצאה הסופית עליה מתחייב המכון ולדרוש התחייבות בכתב שתהא כלולה בהסכם.

הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב