אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


עיבוי שפתיים


עיבוי שפתיים נקרא התהליך בו מזריקים חומרי הזרקה כלשהם לשפתיים וממלאים אותם בחומר זה למטרה פלסטית: אם כי השפה דקה מדי, אם כי עור השפתיים הזדקן וגרם לשמיטתם, אם כי נוצרו צלקות על השפתיים וכד'.

חמרי ההזרקה בהם משתמשים למטרת עיבוי שפתיים ניתנים לחלוקה של שלוש קבוצות מרכזיות:

  • חומרי הזרקה סינתטיים: דוגמא לחומר סינתטי בו משתמשים למטרת עיבוי שפתיים הוא הסיליקון.
  • חמרי הזרקה טבעיים: דוגמא לחומרים סינתטיים בהם משתמשים למטרת עיבוי שפתיים הם הרדיאנס ושומן הנלקח מאזור אחר בגוף.
  • חומרי הזרקה ביולוגיים: דוגמא לחומר סינטתי בו משתמשים למטרת עיבוי שפתיים הוא הקולגן.

חלוקה נוספת של חומרי ההזרקה בתהליך של עיבוי שפתיים הינה החלוקה לחומרים זמניים ולחומרים קבועים. חמרים זמניים הם אלה המחזיקים בתוצאות התהליך למשך תקופה מסוימת ולאחריה יש צורך לחזור על הטיפול בכדי לשמר את התוצאות. חמרים זמניים הם הסינתטיים, הטבעיים והביולוגיים.

חומרים קבועים הם אלה שאין צורך לחזור על ההליך בכדי לשמר את התוצאות. עפ"י רב מספיקה פעם אחת והתוצאות נשמרות לתמיד. דוגמא לחומר כזה הוא הסיליקון הנוזלי. זהו חומר שמוזרק לשפתיים ונשמר לתמיד ללא צורך בחזרה על התהליך של עיבוי שפתיים.


עיבוי שפתיים – מהלך הטיפול


טרום התהליך של עיבוי שפתיים יש להיפגש עם רופא עור שיאמוד את מצבם של השפתיים מבחינת עמידותם, גמישותם ורכותם. את התהליך של עיבוי שפתיים יש לעבור במרפאת רופא עור. ההליך עצמו יכול להתבצע או ע"י רופא עור או ע"י פלסטיקאי מומחה. עפ"י רב נארך הטיפול כשעה מרגע הרדמת האזור ועד סיום התהליך.

הטיפול עצמו בתהליך של עיבוי שפתיים הינו תהליך די מהיר ופשוט. חומר ההזרקה מוזרק ישירות לשפתיים. ניתן לבקש הרדמה מקומית לפני תחילת התהליך כדי למנוע כאב ואי נעימות. לאחר ההזרקה מעסה הרופא את השפתיים כדי לוודא פיזור מלא ושווה של החומר בשפתיים.

סיליקון עשוי להיות חומר הזרקה זמני או קבוע. במקרה שרוצים בטיפול הקבוע עבור עיבוי שפתיים ישתמש הפלסטיקאי בסדרת זריקות של סיליקון נוזלי שיוחדרו אל עור השפתיים בטכניקה של דיקור מיוחד לטיפול זה. כתוצאה מהליך זה ייצר העור שכבת קולגן מחודשת. לאחר הטיפול שהתבצע ע"י הזרקת חמרים זמניים עבור עיבוי שפתיים יתקבלו התוצאות באופן מיידי.

עיבוי שפתיים

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

עיבוי שפתיים - סיכוניים אפשריים


עפ"י רב נחשב התהליך של עיבוי שפתיים לתהליך מהיר ופשוט ללא סיכונים שכיחים. עם זאת יתכנו סיבוכים או תופעות לוואי לאחר מגע עם התהליך. כדאי להיות מודעים אליהם לפני שפונים לביצוע התהליך, אם כי הם נחשבים נדירים, וע"פי רב מחלימים מהם כעבור ימים ספורים:

  • לאחר תהליך של עיבוי שפתיים ייתכנו אדמומיות, נפיחויות ורגישויות קלות באזורי ההזרקה, אך אלה יחלפו בתוך כמה שעות\ימים.
  • לאחר תהליך של עיבוי שפתיים תיתכן דלקת שהסימפטום העיקרי שלה הוא נפיחות באחד מאזורי ההזרקה (נחשב נדיר מאד).
  • לאחר תהליך של עיבוי שפתיים תיתכן תגובתיות יתר של קולגן, משמע נפיחויות קטנות בצורת בליטות המופיעות באחד ממקומות ההזרקה.
  • לעיתים נדירות לאחר תהליך של עיבוי שפתיים תיתכן צלקת כלשהי באזורי ההזרקה.

הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב